Gratis

Terapeuti ABA si Specialisti in Logopedie

CLINICA PEOPLE DEVELOP CENTER
5 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine?

prima conditie este ca persoanele sa iubeasca foarte mult copiii, lucrul cu acestia si sa aibe o latura ludica dezvoltata sau innascuta;
sa fie dornice sa lucreze cu copii diagnosticati cu tulburari pervazive, sa fie creative, dinamice, diponibile de a lucra cu copiii atat la centru cat si la domiciliul acestora;
sa fie Psihologi debutanti in Psihoterapie sau Psihologie Clinica cu atestat de libera practica si cu 1-2 ani experienta in lucrul pe copii cu nevoi speciale: autism, ADHD, sindromul Down;
acreditare la Colegiul Psihologilor din Romania;

Descrierea jobului

Clinica People Develop Center specializata in servicii de sanatate umana: Psihiatrie si Neurologie pediatrica si servicii de terapie aba, psihoterapie, consiliere si logopedie copii, adulti si adolescenti, evaluari, testari psihologice si psihologia muncii si organizationala isi mareste echipa printr-un nou post si membru al echipei pe functia de „Terapeuti ABA si Specialisti in Logopedie”

Centrul nostru (situat in sectorul 6, Bucuresti) isi mareste echipa de profesionisti si este in cautare de terapeuti specialisti pe terapie ABA si specializati in Logopedie (Psihopedagogie Speciala).

People Develop Center este un centru de consiliere psihologica, psihoterapie, logopedie si consultanta resurse umane.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024