Gratis

terapeut

CBN BAUUNTERNEHMEN S.R.L.
2 poziții

Descrierea jobului

Familie angajam educatorterapeut fara experienta,full time 6-8 ore pe zi,spre a face parte dintr o echipa ABA multidisciplinara care lucreaza cu un copil cu autism de 3 ani.
Echipa este condusa de un analist comportamental acreditat si isi propune recupearea si integrarea copiului.
Oferim mediu de lucru profesionist,cursuri de specialitate si posibilitatea de a face cariera intr un domeniu fascinant.
Salariul pentru primele 3 luni de proba este de 2500 lei,urmand ca din a 4-a luna sa creasca la 3500 lei!
Activitatea se desfasoara in apropiere de Piata Muncii(bulevardul decebal/Calea Calarasi)sector 3 Bucuresti

0721817709 Ana
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024