Gratis

TERAPEUT REMODELARE CORPORALA

SKININNOVATION S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Abilități excelente de comunicare și relaționare, cu orientare către clienți.
Abilități practice în utilizarea aparatelor de remodelare corporală , epilare definitivă cu laser si tratamente faciale.
Atitudine pozitivă, promptitudine în realizarea sarcinilor și responsabilitatilor.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Efectuarea evaluărilor faciale și corporale ale pacienților, adaptate nevoilor individuale.
Contribuția la elaborarea schemelor personalizate de tratament.
Realizarea tratamentelor faciale , corporale si epilare definitiva cu precizie și profesionalism.
Menținerea cabinetelor de tratament și curățarea echipamentelor utilizate.

Beneficii:

Salariu atractiv
Prime de sarbatori
Cursuri, training-uri de dezvoltare
Mediu de lucru profesionist și inovator

Nobelle Beauty Clinic este o clinică de remodelare corporala nou deschisa in Bucuresti care isi propune sa se evidentieze prin servicile sale de înaltă calitate și pentru echipa sa dedicată.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024