Gratis

Terapeut Masaj

Salon Serenditity
3 poziții

Candidatul Ideal

Salon Serenditity isi deschide portile in luna aprilie, cauta personal experimentat cu diploma pentru masaj (terapeutic, anticelulita, slabita, etc.). Daca iubesti masajul si ai maini de aur, vino si tu sa te alaturi echipei noastre.

Candidatul Ideal:
  • Certificare sau diploma in terapie de masaj.
  • Experienta anterioara in furnizarea de servicii de masaj, de preferinta intr-un mediu de salon sau spa.
  • Abilitati excelente de comunicare si interactiune cu clientii.
  • Cunostinte solide despre diverse tehnici de masaj, anatomie si fiziologie.
  • Atitudine pozitiva, profesionalism si orientare catre satisfactia clientilor.

Descrierea jobului

Descriere Job:
  • Furnizarea de servicii de masaj de inalta calitate conform standardelor noastre.
  • Consilierea clientilor cu privire la beneficiile masajului si la metodele de intretinere a sanatatii.
  • Mentinerea unui mediu curat, relaxant si profesional in cabina de masaj.
  • Evaluarea nevoilor si conditiilor individuale ale clientilor si adaptarea tratamentului de masaj in consecinta.

Beneficii:
  • Posibilitatea de crestere salariala ( Salariu si comision).
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cariera.
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala prin cursuri de specialitate.
  • Mediu de lucru placut si tanar

Serenditity, vine pe piata cu ceva inovativ fata de celelalte saloane din Sibiu, cu o gama variata de servicii de masaj cu specific asiatic si romanesc, cauta sa isi extinda echipa cu terapeuti de masaj talentati si pasionati.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024