Gratis

Terapeut epilare definitiva

CLASIMER CLEAN S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidadul ideal trebuie sa aiba :
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții;
Atenție la detalii și orientare către rezultate de calitate;
Capacitatea de a lucra în echipă și de a contribui la un mediu de lucru pozitiv;
Aspect fizic ingrijit;
Bune cunostinte despre normele de igiena;
Seriozitate, implicare si dorinta de perseverenta.

Avantaje: - student/absolvent/a la Medicina Generala , Asistent Medical, Fiziokineto, Kinetoterapie

Descrierea jobului

- utilizarea corecta si cu responsabilitate a aparatelor din dotarea unitatii
- intocmirea fisei de tratament a clientelor
- efectuarea cu profesionalism a sedintelor de epilare
- oferirea tuturor detaliilor pre/post tratament clientilor
- responsabilitati legate de receptie:primire clienti, programari, incasari
- pastrarea spatiului si echipamentelor in normele igienico-sanitare
- respectarea regulamentului intern al companiei

Cu o vechime de peste 6 ani in domeniul epilarii definitive cu laser, oferim servicii de remodelare si epilare cu maxima strictete si suntem axati pe rezultatele si nevoile clientilor nostrii.Suntem o echipa dedicata, vesela si mereu in dezvoltare.
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024