Gratis

Terapeut epilare definitiva si remodelare corporala

SKIN MEDSPA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm terapeut epilare definitiva si remodelare corporala 𝗰𝘂 𝗲𝘅𝗽𝗲𝗿𝗶𝗲𝗻𝘁𝗮 în domeniul esteticii faciale și corporale. În clinica noastră vei lucra cu cele mai noi și performante echipamente din domeniul esteticii corporale & faciale.

Astfel, candidatul ideal:

- este dispus să lucreze 1 zi cu 1 zi & 2 week.end-uri pe lună;
- realizează epilare laser, tratamente faciale & corporale de înaltă calitate;
- întreține cabinetul de lucru și curăță aparatura folosită;
- recomandă și promovează serviciile clinicii;
- întocmește fișele de tratament și le actualizează după fiecare ședință;
- răspunde solicitărilor clienților, cu promptitudine;
- poate face programări și încasări.

Îți vom fi alături pe tot parcursul procesului de inserare în echipă și te vom ajuta cu formare, atât în clinica cât și la producător, astfel încât să folosești aparatura corect și cu încredere, să îți găsești repede locul la noi dar și să fii în măsură să discuți despre procedurile pe care le oferim.

Apreciem dorința de a învăța tot ce apare nou în domeniu și de a face lucrurile cu simț de răspundere, fără a da peste cap programările sau încurca colegii.

Suntem conștienți că oamenii sunt cei care fac diferența, iar produsele și echipamentele de top pe care le folosim au nevoie de niște specialiști pe măsură.

Descrierea jobului

Beneficii:

- contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- pachet salarial 𝗴𝗲𝗻𝗲𝗿𝗼𝘀 format din parte fixă + 𝗰𝗼𝗺𝗶𝘀𝗶𝗼𝗻 în funcție de performantă;
- zi liberă de ziua de naștere;
- pregătire profesională continuă;
- teambuildinguri, mai multe bonusuri în funcție de rezultate & vechime;
- posibilitatea de a avansa profesional ca șef de tură sau manager de locație.

Când ți-ai zâmbit în oglindă ultima oară? De câte ori ți-ai promis că în sfârșit o să ai grijă de TINE? De câte ori ți-ai zis că vei încerca și TU acel tratament sau procedură care îți va da imboldul necesar pentru a-ți transforma visele în realitate?

Lipsa de timp, prețurile prea mari și/sau frica de privirile critice te pot determina să amâni pe mâine, pe mai târziu, pe niciodată, dar dorința va rămâne mereu acolo, fie că îi dai atenție sau nu. Iar lipsa de încredere în sine te afectează mai mult decât crezi, te roade pe dinăuntru, duce la auto-sabotare și nu te lasă să te bucuri de tine, de frumusețea ta unică, indiferent de vârsta pe care ți-o arată buletinul.

Încă de la început, am crezut că oricine are dreptul să se simtă frumos sau frumoasă. Acest vis s-a transformat în misiunea noastră, ghidându-ne fiecare pas, iar în timp, am realizat și mai mult că frumusețea reprezintă o alegere și că este strâns legată de cât de bine te simți cu TINE. Schimbarea constantă în mai bine, progresul, oricât de mic ar fi, te motivează, te împinge înainte și-ți arată că nimic nu e imposibil și că niciodată nu e prea târziu să devii ceea ce-ți dorești.

Așa cum te-ai obișnuit, suntem mereu alături de TINE și vom face TOT ce ține de noi și chiar mai mult, pentru a te ajuta să-ți atingi și cele mai ambițioase obiective!

SKiN MedSpa nu a fost niciodată despre cine suntem noi, ci despre ceea ce putem face pentru clienții noștri.
Suntem o afacere de familie în care se investește continuu și financiar și emoțional, iar pentru care nu doar profitul contează! Sunt cuvinte mari, dar nu ne-am oprit niciodată din investit în cele mai bune echipamente medicale disponibile la momentul actual în piață și în instruirea personalului nostru.

Nu suntem perfecți, dar nouă chiar ne pasă și ne străduim de fiecare dată să-ți depășim așteptările prin produse și aparatură mai nouă și mai performantă, oameni mai bine pregătiți și cele mai bune prețuri din piață.
Nu în ultimul rând, ai parte de o comunicare sinceră și știi mereu la ce să te aștepți, dar și de un loc unde în care părerea TA este ascultată și respectată!

După mai bine de 4 ani de creștere, simțim mai acut ca niciodată că trebuie să ne distanțăm de stereotipii și confuzii și că e timpul să facem un pas mare înainte.
E timpul pentru un nou început și pentru transformarea conceptului pe care l-am dezvoltat cu multă muncă și devotament față de clienții noștri, în ceva mai mult.
Cum SKiN nu mai este doar un loc unde vii să te simți bine, ci un loc în care-ți poți vindeca afecțiuni care se văd în exterior, dar și complexele pe care le ții doar pentru tine, SKiN MedSpa s-a transformat în Doctor SKiN.

Doar la Doctor SKiN ai la un loc TOATE cele mai performante dispozitive medicale, adică acea aparatură premium, de top, care impune standardele la nivel mondial și care are zeci de studii, cercetări și testări înainte de a fi lansată pe piață! Din acest motiv ne permitem să spunem că oferim cele mai bune tratamente dermatologice, estetice, faciale, de remodelare corporală, dar și de epilare definitivă cu laser disponibile la momentul actual în întreaga lume!

Tot acesta reprezintă motivul pentru care putem obține rezultate remarcabile, în perfectă siguranță, dovedite prin studii clinice.

Nu ne jucăm cu sănătatea TA, cu banii și cu timpul TĂU, iar aparatura de tip replică nu are ce căuta în clinicile noastre.
Nu vrem să te supunem niciunui risc și cu atât mai puțin efectelor secundare nocive, care pot apărea pe termen mediu și lung. Îți putem pune oricând la dispoziție certificatele de conformitate pentru fiecare dispozitiv în parte dar și datele de contact ale service-urilor autorizate de producători/distribuitori care asigură mentenanța acestora.

Pe lângă dispozitivele certificate, oamenii din echipa Doctor SKiN au făcut și fac diferența! Cele peste 1 000 de recenzii pozitive de pe Google și din rețelele sociale au fost obținute datorită terapeuților și medicilor noștri specialiști în dermatologie și chirurgie plastică estetică, care știu să te asculte, să îți recomande ce ți se potrivește și de ce este nevoie pentru a-ți atinge obiectivele. Personalul Doctor SKiN este constant instruit și evaluat, pentru a ne asigura că ai parte de cele mai bune servicii, dar și de cea mai bună expertiză cu putință.

În curând, la Doctor SKiN vei putea beneficia de tratamente de chirurgie plastică de tip State-of-Art, la același nivel de excelență și în același mediu primitor și relaxat cu cel cu care te-ai obișnuit. Chiar dacă procedurile de chirurgie plastică sunt clasice, tehnicile de operație și aparatura de suport continuă să evolueze și să se îmbunătățească, pentru o recuperare mai ușoară și rezultate mai bune pentru pacienți.

Așa cum ai observat, am abordat și vom aborda o politică de prețuri prietenoase și încercăm să oferim pe cât posibil, cât multe opțiuni de tratament eficiente pentru orice buget! Frumusețea trebuie să fie cât mai accesibilă și mai la îndemână. Nimeni nu-și mai permite luxul de a-și irosi timpul prețios și banii pe experimente nereușite, pentru că motivația se câștigă greu și se pierde ușor, iar disciplina se dezvoltă cu greu, în timp.

Când vrei să te simți mai bine în pielea ta, când vrei ca aspectul exterior să îți reflecte vârsta interioară și nu neapărat anii din buletin, când te-ai săturat de complexe și nesiguranță de sine și mai ales, când ai nevoie de rezultate care se văd cu ochiul liber, vino în clinicile Doctor SKiN!

Pășește în singurul loc unde TU și părerea ta sunteți cele mai importante!
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024