Gratis

Terapeut / Asistent medical / Kinetoterapeut

GLOW MBS CENTER S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul potrivit pentru acest post este o persoana placuta, sociabila cu studii de asistent medical sau kinetoterapeut. Responsabilitatea si pasiunea sunt ingrediente care pot duce la o colaborare pe termen lung, satisfactia si implinirea profesionala impletindu-se armonios cu cea personala.

Descrierea jobului

Trainingul si instruirea de care vei avea parte, te vor face sa devii o profesionista in domeniu, iar aparatura si tehnologia de ultima generatie te vor ajuta sa vezi multumirea si satisfactia in ochii clientelor. Abilitatile de indemanare cat si cele de relationare sunt aspecte importante ce trebuie sa le detina un terapeut astfel incat satisfactiile morale sa se impleteasca la finalul zilei unduios cu cele materiale.

Descrierea companiei

Daca te vezi:

* Sociabila si vesela
* Rabdatoare si perseverenta
* Indrazneata si dornica sa invete
* Cu orientare pe rezultate si solutii....

.......atunci hai la Sublime Studio, unde punem accent pe tratamente de tip signature, astfel incat fiecare pacient sa beneficieze de o schema de tratament personalizata si completa, potrivita nevoilor si aspiratiilor sale de natura estetica. In acest sens Te Asteptam intr-o echipa de profesionisti in materie de beauty, cu aparatura de ultima generatie, intr-un ambient cald si primitor.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024