Gratis

Telesales Reprezentative

MVS Business Consulting S.R.L.

Candidatul Ideal

Ti-ar placea sa faci performanta in vanzari, avand contact cu clienti business?

Vrei sa te dezvolti atat profesional cat si personal?

Esti spontan si iti doresti sa lucrezi intr-o echipa dinamica?

Te asteptam in echipa noastră. Aici poti învăța de la colegi cu experiența in vânzări, managment si training de peste 20 de ani dar te poti bucura si de o echipă tânăra si plină de entuziasm.
Poti face parte din marea echipă Vodafone si poti beneficia de venituri la standarde europene.

Daca crezi ca ai calitați de vânzare si comunicare, principii sănătoase si responsabilitatea unui angajament, aplica si vei fi contactat.

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci zi de zi:
Promovarea tuturor serviciilor business Vodafone, prin telefon,
Mentinerea relatiei win-win cu clientii,
Analiza pietei; creare baza de date si mentinerea bazei pe termen lung,
Abordarea clientilor zilnic si negocierea solutiilor promovate sau stabilirea unei intalniri la care va participa un reprezentant vanzari,
Indeplinirea obiectivelor stabilite de companie,
Respectarea procedurilor interne,

Ce castigi:
Training de produse, proceduri interne si proces de vanzare consultativ.
Suport in primele 3 luni pentru deprinderea activitatilor si atingerea obiectivelor.
Platforme de dezvoltare si program flexibil.
Venit fix, plus comision de la primele reusite.
Bonusuri si concursuri trimestriale.
Laptop, telefon.

Suntem o companie tanara cu experienta de peste 20 de ani in telecomunicatii, training si consultanta. Din 2021 suntem parteneri Business Vodafone in regiunea de Vest si ne-am propus dezvoltarea parteneriatului la nivel national. Toata activitatea noastra se baseaza pe 3 principii: bun simt, performanta si perseverenta.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024