Gratis

Telesales Reprezentative & Account Manager Vodafone

A &A COMMUNICATION S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

A & A COMMUNICATION, Partener Vodafone, își mărește echipa de Telesales Reprezentative & Business Account Manager, Vodafone Business.
Dacă ești o persoană energică, motivată și atrasă de ideea de a interacționa cu business owneri și a le oferi cele mai bune soluții de comunicare, înseamnă că ești persoana pe care o căutam!
Alături de echipa A & A COMMUNICATION si alaturi de VODAFONE îți vei dezvolta o carieră de succes în vânzări, iar noi te vom ajuta să fii cel mai bun!
Ce trebuie să facă un Telesaless Business Vodafone ?
- Să identifice noi oportunități de business în vederea asigurării succesului strategiei de vânzări;
- Să prezinte, să vândă și să crească valoarea vânzărilor produselor și serviciilor Vodafone în scopul de a atinge targetul de vânzări pe segmentul business;
- Să construiască relații puternice cu clienții în vederea vânzării produselor Vodafone și a creșterii satisfacției clientului;
- Să monitorizeze activitatea competiției și tendințele pieței în vederea creșterii continue a poziției Vodafone;
- Să gestioneze eficient bazele de clienți business alocați;
- Să mențina imaginea companiei și să respecte standardele ei livrând servicii de o înaltă calitate și profesionalism.

Descrierea jobului

Angаjam Telesales Reprezentative & Business Account Manager, Vodafone Business, Vânzări Business Vodafone pentru judetul Galati, care deserveste regiunea GL; BR; VN; BZ; TL; CT cu scopul simplu si dеclаrat dе a castiga cаt mai multi clienti dе la competitiе.
Dаcа iti plаce lа nеbuniе procеsul de vanzare si reusesti de fiecare data sa ii aduci pe ceilalti de partea ta, probabil ca esti omul de care avem nevoie.

Cum ne-ar plăcea să fii:
- Să ai o atitudine pozitivă și orientată către client;
- Să ai bune abilități de comunicare interpersonală și negociere;
- Să deții cunoștințe specifice despre industria telecom sau să ai experiență pe o poziție similară în vânzări directe, reprezintă un avantaj;
- Să cunoști pachetul Microsoft Office;
- Să fii dispus la deplasări.

Ce oferim:
- Salariu fix + bonusuri și comisioane din vânzări + premii pentru performanță;
- Training-uri de dezvoltare profesională și personală;
- Mediu de lucru într-un colectiv tânăr, unit și orientat spre performanță;
- Laptop;
- Telefon.

Ce ne dorim :
Pe parcursul perioadei de acomodare cu noul job sa poti dovedi / indeplini urmatoarele:
- Cunoasterea excelenta a produselor si serviciilor companiei
- Promovarea produselor clientilor de Business
- Abilitatea de a dezvolta un caz solid contra acestora, bazat pe produsele si serviciile Vodafone, pe valoarea serviciilor, politica de pret si diferentiatorii proprii .
- Consolidarea unei pozitii personale in fata clientilor si reprezentarea unei imagini high-tech si inovatoare a companiei.

Partener Vodafone, cu experienta in piata de telecomunicatii, activam cu succes la nivel regional pe segmentul de Business to Business .

Recrutam vanzatori talentati, care doresc sa isi construiasca o cariera profesionala de succes alaturi de cel mai important furnizor de servicii de telecomunicații și tehnologie din lume, cu o vastă experiență în comunicații, convergență și Internet of Things, precum și în promovarea serviciilor financiare mobile și transformarea digitală pe piețele emergente.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024