Gratis

Telesales Representative

Orange Romania

Candidatul Ideal

Cum ți-ar placea să lucrezi în IT & C, experimentând tehnologii de vârf și bucurându-te de viață? Vino să afli ce înseamnă #LifeAtOrange!
Te vom recruta din siguranța casei tale și te vom pregăti pentru activitatea noastră, care în prezent se desfășoară în modul hibrid.

Esti pasionat de vanzari, dar poate nu ai experienta necesara care sa te ajute sa iti urmezi visul?
Iti place sa fii in contact cu tehnologia si vrei sa ai ocazia sa inveti de la cei mai buni?

Esti spontan si iti doresti sa lucrezi intr-o echipa dinámica, energica?

Daca raspunsul tau este DA....te asteptam in echipa Telesales!

Noi banuim ca ai deja ceva experienta in domenii precum relatii clienti, promotii si ca iti este usor sa te faci inteles si la telefon. Folosesti cu incredere programele din pachetul Microsoft Office,iar clientii sunt prioritatea ta, deoarece iti place calitatea si ai si spirit de initiativa. Daca prietenii iti spun ca le este usor sa discute cu tine, multumita atitudinii pozitive, atunci cu siguranta te vei potrivi echipei de vanzari.

Suntem curiosi sa descoperim mai multe despre tine. Vii sa ne cunoastem?

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci zi de zi:
  • Sa comunici cu potentiali clienti Orange din categoria Business si sa le oferi informatii despre compania noastra, dar si stabilesti o intalnire la care va participa un reprezentant vanzari.

Ne dorim de la tine entuziasm, interes si onestitate, iar de restul ne ocupam noi :)

Ce câștigi

Bonusuri de performanță – acordate pe baza rezultatelor tale și ale companiei;
Bonusuri de loialitate, dacă îți prelungești șederea;
Tichete de masă electronice;
Asigurare medicală și de viață pentru tine - facilități și pentru familia ta;
#WFH și program flexibil;
Abonament profesional GSM;
Abonament GSM personal, de asemenea [noi credem în comunicare!];
Subvenții speciale pentru smartphone-uri și dispozitive; reduceri pentru produsele și serviciile Orange;
Platforme de dezvoltare – Orange Learning, Traininguri, Consiliere în carieră, Coaching și mentorat în planul de carieră;
Programe de Wellbeing – îți susținem Zen-ul;
și mult mai multe!

Vino și lucrează pentru o companie #TopEmployer. Ai putea fi parte dintr-o organizație în care colegii extraordinari și spiritul de echipă te susțin în dezvoltarea profesională.
La Orange, poți.

Orange is the leader of the Romanian mobile telecommunications market with 10.383.481 million customers. Orange Romania is part of France Telecom - Orange, one of the world's leading telecommunications operators with over 200 million customers on five continents.

Orange means much more than technology, mobile telephony or GSM networks. It is a brand created to make human communication simpler and to bring value to the communities where it operates. The France Telecom - Orange Group has a well-defined corporate responsibility strategy, whereby we ensure that our work is carried out responsibly. Indeed corporate responsibility lies at the core of our brand's values, which in turn represent who we are and how we do business.If you want to build the Orange experience and join a great team, send us your CV by applying online at www.orange.ro/jobs .
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024