Companie nou─â? Prime╚Öti un ┬á Anun╚Ť Business cu actualizare s─âpt─âm├ónal─â Gratuit (ÔéČ229)
Gratis

Telephone Account Manager, MLE

Vodafone
2 pozi╚Ťii
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Dorim sa ne completam echipa de Telephone Account Management cu un coechipier pe care sa ne putem baza si alaturi de care sa putem construi ­čśŐ

Persoana pe care o cautam ne dorim sa prezinte abilitati in domeniul vanzarilor, astfel incat sa oferim clientilor o experienta bazata pe incredere si parteneriat.

Cunostinte si competente:
  • Capacitate de invatare; dinamism; bun comunicator;
  • Experienta si abilitati in domeniul vanzarilor, negocierii, managementului de conturi si management de portofoliu;
  • Dorinta de indeplinire a obiectivelor in termenele date, atingand rezultatele asteptate;
  • Cunostinte legate de Internet si servicii de date;
  • Procesare text, tabele, grafice;
  • Cunostinte legate de Internet si service de date.

Descrierea jobului

Iti lasam mai jos descrierea activitatii unui coleg ce ocupa o pozitie similara in echipa, pentru a-ti face o idee ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄mai clara asupra rolului:

- Stabileste si mentine o buna relatie de comunicare si colaborare cu clientii din portofoliul pe care il administreaza;
- Trateaza solicitarile clientilor din portofoliu, avand atat suportul managerului, cat si al echipei din care face parte ;
- Identifica oportunitati de vanzare, promoveaza si propune solutii de telecomunicatii, internet si televiziune clientilor, pentru atingerea obiectivelor ;
- Promoveaza si propune solutii noi de digitalizare clientilor din portofoliu, solutii care ajuta la imbunatatirea proceselor interne la clienti;
- Atinge obiectivele stabilite de companie ca si target prin vanzare consultativa;
- Contacteaza proactiv clientii cu ocazia campaniilor;
- Participa activ saptamanal/lunar la sedinte organizate in cadrul departamentului pentru transmiterea feedback-ului de la clienti;
- Participa activ la training-uri.

Vodafone Rom├ónia este unul dintre cei mai importan╚Ťi furnizori de servicii de telecomunica╚Ťii ╚Öi tehnologie din lume, cu o vast─â experien╚Ť─â ├«n comunica╚Ťii ╚Öi Internet of Things, precum ╚Öi ├«n promovarea serviciilor financiare mobile ╚Öi transformarea digital─â pe pie╚Ťele emergente.

La Vodafone, credem c─â oportunit─â╚Ťile ╚Öi promisiunile unui viitor digital mai bun ar trebui s─â fie accesibile tuturor ╚Öi ne asigur─âm c─â cei mai vulnerabili nu sunt l─âsa╚Ťi ├«n urm─â ├«n c─âl─âtoria c─âtre acel viitor. Prin intermediul tehnologiei noastre, lucram pentru a elimina diferen╚Ťele existente ╚Öi pentru a ajuta oamenii s─â contribuie ├«n mod egal ╚Öi pe deplin la societate.

De ce Vodafone?

Ne preocup─âm s─â fim o companie dedicat─â diversit─â╚Ťii ca motor al schimb─ârii; Ne dorim o lume mai conectat─â, mai incluziv─â ╚Öi mai durabil─â; Folosim tehnologia pentru a reduce emisiile de carbon; Provoc─âm ╚Öi inov─âm pentru a conecta oameni, companii ╚Öi comunit─â╚Ťi din ├«ntreaga lume; Cu noi po╚Ťi s─â fii tu ├«nsu╚Ťi, s─â ├«mp─ârt─â╚Öe╚Öti inspira╚Ťie, s─â ├«mbr─â╚Ťi╚Öezi noi oportunit─â╚Ťi, s─â prosperi ╚Öi s─â faci o diferen╚Ť─â real─â.

Vodafone se angajeaz─â s─â atrag─â, s─â dezvolte ╚Öi s─â re╚Ťin─â cei mai buni oameni, oferind un loc de munca motivant ╚Öi incluziv, ├«n care talentul este cu adevarat recunoscut ╚Öi recompensat. Ne angaj─âm s─â promov─âm incluziunea pentru to╚Ťi cu convingerea c─â diversitatea joac─â un rol important ├«n succesul companiei noastre. ├Äi incuraj─âm ├«n mod activ pe to╚Ťi s─â ia in considerare posibilitatea de a face parte din c─âl─âtoria noastr─â.

Alatur─â-te ast─âzi companiei Vodafone Romania!

Together we can !

Publicat 27 Mai 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expir─â 26 Iun. 2024