Tehnolog Procese Chimice

EXELLA EUROPE
3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Exella Europe, lider pe piata est-europeana in domeniul fotogravurii chimice si fotodecupajului in metal, angajeaza
TEHNOLOG PROCESE CHIMICE, APAHIDA, JUDETUL CLUJ

Cerinte:
- studii in domeniul chimic;
- responsabilitate, rigurozitate, conştiinciozitate, exigenta;
- spirit de initiativa, dinamism;
- orientare catre eficienta / rezultate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- calculeaza reteta de fabricatie pentru fiecare serie de produs/faza de fabricatie;
- monitorizeaza procesele tehnologice din sectia de productie;
- urmareste, verifica si inregistreaza parametrii tehnologici ale echipamentelor, inclusiv cei pentru statia de epurare;
- raspunde de respectarea planului zilnic de productie primit din partea conducerii;
- informeaza asupra problemelor de productie aparute cat si a aventualelor defectiuni.

Oferim oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.
Asteptam aplicatiile pe: exella.com/ro/jobs sau trimite cv pe email la info@exella.com

Descrierea companiei

www.exella.eu
Publicat 27 Nov. 2022 Reactualizat 25 Dec. 2022 Expiră 27 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.