Gratis

TEHNOLOG INDUSTRIA CARNII

PREMIER MEAT DISTRIBUTION SRL

Candidatul Ideal

- obligatoriu experienta anterioara in industria carnii,
-abilitati de comunicare si gestionare a echipei
-orientare catre rezultate, atentie la detalii si capacitate de rezolvare a problemelor

Descrierea jobului

-supravegheaza procesul de productie pentru a asigura respectarea procedeelor tehnologice , respectarea retelor,calitatea si conformitatea produselor finite cu standardele companiei
-dezvolta si implementeaza noi tehnologii si procese in vederea imbunatatirii eficientei operationale
- identifica si implementeaza solutii de optimizare costuri si reducere pierderi in procesul de productie
-colaboreaza cu echipa de productie pentru a asigura respectarea standardelor de siguranta alimentara si igiena

Companie din domeniul prelucrarii carnii premium cu distributie a produselor finite pe marile lanturi de retaileri
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024