Gratis

Tehnician Teren ATM SI POS - Galati

SC AIM SOLUTION SERV SRL

Candidatul Ideal

Cunostinte teoretice si practice in domeniul electronicii, mecanicii si calculatoarelor.
Serios, profesionist, adaptabil la noi tehnologii, team-player, rezistent la stress, activ.
Permis de conducere categoria B, OBLIGATORIU.

Descrierea jobului

Activitati de service pentru echipamente destinate platilor electronice din sistemul bancar (ATM si POS):
- Instalari
- reparatii
- mentenanta
Candidatii care corespund acestor posturi, vor beneficia de oferte financiare nemaipomenite.

AIM Solution Serv înființată în 2003, a devenit un important furnizor de sisteme de plată electronice și soluții de întreținere pentru domeniul corporate , în special pentru sectorul bancar.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024