de ani Fără Frică...

Publicat 12 Dec 2007 | Reactualizat 10 Ian 2008 | Expiră 12 Ian 2008

tehnician telecomunicatii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absolvent de liceu sau facultate;
-experienta de cel putin 2ani in activitatea de service si suport tehnic in domeniul telecomunicatiilor - divizia centrale telefonice;
-cunostinte utilizare PC;
-cunostinte bune de limba engleza;
-permis de conducere cat.B;
-abilitati practice specifice.

Descrierea jobului

-instalari centrale telefonice;
-asigura asistenta tehnica prin telefon sau e-mail;
-efectueaza service la sediul clientilor.

Firma specializata in sisteme de telecomunicatii, respectiv importul, furnizarea si instalarea de retele de cablare structurata cat.5e, cat.6, cat.7, fibra optica, centrale telefonice.

Expirat
tehnician telecomunicatii  -  CORIL IMPORT EXPORT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles