Gratis

Tehnician telecomunicatii Suedia

CONFIDENTIAL - 4 poziții

Candidatul Ideal

• Limba engleza;
• Certificat de lucru la inaltime si experienta minim 1 an;
• Lucru in strainatate;
• Minim 1 an de experienta in lucrul cu site-uri de telecomunicatii mobile .
• Cunoasterea echipamentelor/tehnologiilor 2G, 3G, 4G & 5G si cunostinte de asamblare/instalare a echipamentelor de telecomunicatii .
• Familiaritate cu echipamente si retele de electrice joasa tensiune (24V/48V)
• Orice certificare in telecom este un avantaj (GSM, retele)
• Cunostinte PC – Office, internet
• Permis de conducere (B) – obligatoriu

Descrierea jobului

​Proiectul este de lunga durata si se desfasoara in Suedia, cautam doar peroane care vor sa invete si sa evolueze.
  • Instalari site-uri noi BBU, antene, RRU, power, fibra);
  • Swap-uri;
  • Instalari microunde;
  • Instalari piloni;
  • Instalari surse -48v;
  • Lucrari electrice.

Ce vrem de la tine?
- Disponbilitate pentru lucru in strainatate;
- Experienta in constructia de site-uri telecom ( pilon si terase );
- Experienta in instalare echipamente telecomunicatii la sol si la inaltime.

Ce iti oferim?
- Pachet salarial atractiv;
- Cazare;
- Posibilitati de avansare in cadrul companiei;
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.