Gratis

Tehnician sisteme de securitate / electrician

Evo Digiline S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal necesita sa indeplineasca urmatoarele:
  • Experienţa cu sisteme de securitate pentru: supraveghere video, alarmare efractie, control acces, detectie incendiu, videointerfonie sau automatizari constituie un avantaj
  • Cunostinte de operare PC;
  • Experienta in domeniu tehnic (IT hardware, cablaj structural, electric etc.)
  • Permis de conducere Cat. B;
  • Necesar spirit organizatoric și aptitudini de coordonare;
  • Punctualitate, spirit de echipa;
  • Autodidact.

Descrierea jobului

  • Realizarea cablarii necesare sistemelor de securitate pentru: supraveghere video, alarmare efractie, control acces, detectie incendiu, videointerfonie, automatizari, conform proiectului tehnic;
  • Instalarea echipamentelor de securitate in conformitate cu specificatiile si cu proiectul tehnic;
  • Punerea in functiune si efectuarea programarii sistemelor de securitate instalate.

Companie tanara, formata de un grup de persoane cu experienta in domeniul sistemelor de securitate si telecomunicatii.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024