Gratis

Tehnician sisteme de securitate-Config/gestionare proiect

VP SISTEM INTERNATIONAL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii medii - domeniul tehnic;
  • Necesar permis de conducere categoria B (obtinut cu cel putin un an in urma);
  • Reprezinta avantaj experienta in domenii precum:, sisteme de securitate, retelistica si retele catv;
  • Spirit de lucru in echipa;
  • Atentie la detalii si capacitate de concentrare in situatii de stres;
  • Disponibilitate pentru deplasari si program flexibil;
  • Disponibilitate si aptitudini lucru la inaltime.
  • Avantaj atestat ARTS Inginer/Tehnician sisteme de securitate;

Descrierea jobului

  • Efectueaza site-survey si dezvolta solutia tehnica
  • Executa legaturi la echipamentele de sisteme de securitate si configurarea acestora;
  • Coordoneaza proiecte si echipele asignate proiectului;
  • Comunica direct catre superiori starea lucrarii dar si problemele identificate;
  • Asigura calitatea lucrarilor executate si respecta termenele prevazute;
  • Responsabil de lucrarea asignata
  • Responsabil de echipa asignata

Beneficii
  • Se ofera program flexibil, suport tehnic/comercial, laptop, salariu fix atractiv si comisioane atractive;
  • Acces la cursuri, seminarii si alte activitati de formare profesionala;
  • Acces la activitati de Team Building;
  • Se pun la dispozitie toate echipamentele privind indeplinirea cerintelor de SSM;
  • Se ofera posibilitate de avansare in cadrul companiei.
  • Se oferă asigurare medicala privata, bonusuri pe proiect, prima de sărbători și se organizează team-building
  • Posibilitatea de a lucra cu tehnologii de ultimă generație și de a fi la curent cu cele mai noi tendințe în domeniul securității.

VP Sistem este o companie nationala cu capital privat 100% romaneSocietatea proiecteaza si instaleaza sisteme complete de securitate pentru obiective civile, industriale si comerciale, institutii guvernamentale, cladiri administrative, acoperind intreg teritoriul tarii prin echipe proprii. Personalul societatii este format din specialisti cu o bogata experienta in domeniu care garanteaza profesionalismul solutiilor oferite.

Calitatea produselor si serviciilor oferite este certificata de portofoliul de peste 500 de clienti cu care societatea noastra are relatii contractuale.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024