Gratis

Tehnician service

VALROM EXIM SRL

Candidatul Ideal

In prezent, cautam un nou coleg foarte muncitor, flexibil, rezistent la stres, persoana dinamica, capabila, responsabila, cu initiativa pentru postul de tehnician service.

Cerinte:
- cunostintele de mecanica agricola sau de agronomie sau utilaje pentru constructii ;
- permis categoria ''B'';
- disponibilitate pentru deplasari frecvente
- experienta in meseria de technician preferabil utilaje de constructii si/sau de agricultura
- cunoasterea limbii engleze poate constitui un avantaj:
- cunostinte PC (office si internet)reprezinta un plus;

Chiar daca nu ai experienta in domeniu dar esti dornic de a asimila cunostinte noi, esti binevenit in echipa noastra.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-efectuarea de reparatii si lucrari intretinere pentru masinile de erbicidat vandute in garantie si post-garantie Househam si Boguslav;
-operatiuni de incercari si masuratori, ajustari, reglaje, reparatii, inlocuire de piese si subansambluri, calibrari de componente, diagnosticare electronica;
-asistenta tehnica mobila direct in teren, astfel incat clientii sa aiba timpi neproductivi cat mai mici;
-suport tehnic si training pentru operatorii utilajelor agricole vandute ;

Beneficii Oferite:
-salariu atractiv;
- autoturism de serviciu;
- telefon de serviciu;
- tichete de masa;
- program de instruire ;
- o atmosfera placuta si un loc de munca unde sa vii cu drag.

Valrom Exim SRL este o companie romaneasca prezenta pe piata de peste 26 ani, specializata in comercializarea de tehnologie pentru aplicarea pesticidelor in agricultura. Reprezentand producatori consacrati din Europa Occidentala si SUA, Valrom Exim SRL comercializeaza masini de erbicidat si piese de schimb pentru acestea, precum si o gama larga de aparate de masura a calitatii solului si al culturilor, ajutandu-si astfel clientii sa obtina tratamente rentabile si eficiente.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024