Publicat 17 Mai 2017 | Reactualizat 17 Iun 2017 | Expiră 18 Iun 2017

Tehnician Service Utilaje Agricole - Braila

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:
- Studii superioare tehnice (mecanica, electronica, hidraulica)
- Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu, limba germană constituie avantaj
- Cunoștințe bune de operare calculator
- Permis de conducere - categoria B
- Disponibilitate de deplasări și la program prelungit
- Abilități și înclinații tehnice, dinamism și spirit de echipă
- Calm, organizat, capacitate de analiza
- Experienta in domeniu

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Executarea intervențiilor de punere în funcțiune, revizie și întreținere, reparația tuturor tipurilor de utilaje agricole comercializate de firma noastră
- Școlarizarea operatorilor utilajelor furnizate de firma noastră
- Întocmirea necesarului de piese de schimb pentru intervențiile service de care este responsabil

S.C. Agritehnica Service S.R.L. cu sediu in loc. Valea Seaca, judetul Bacau este reprezentanta autorizata pe partea de Est a Romaniei pentru FENDT, VALTRA, HORSCH, RABE, GERINGHOFF, LEMKEN.
Vanzare de echipamnete noi si second hand, service profesionist in garantie si post-garantie, piese de schimb de origine, suport tehnic. Consultanta de specialitate la achizitionarea de utilaje agricole. Servicii de TRADE-IN avantajoase.
Judetele in care operam sunt : Bacau, Neamt, Vaslui, Iasi, Botosani, Suceava, Galati, Vrancea, Braila, Tulcea, Constanta, Ialomita, Buzau, Prahova, Calarasi.

Expirat
Tehnician Service Utilaje Agricole - Braila  -  S.C. Agritehnica Service S.R.L.