Gratis

Tehnician Service; punct de lucru Tunari, Ilfov

DORA SERV S.R.L.

Candidatul Ideal

Persoana cu abilitati practice, cunostinte generale de electronica, caracter metodic, capabil de lucru eficient in conditii de stres. Este necesar permisul auto cat. B si experienta in conducere; experienta anterioara in depanari echipamente industriale si cunoasterea limbii engleze vor fi un avantaj.

Descrierea jobului

Instalari, intretinere si depanari de echipamente industriale de inscriptionare; scolarizarea clientilor, sprijin in efectuarea de probe tehnice in vederea vanzarii de noi echipamente. Postul presupune deplasari in tara si program flexibil.
Activitatea se desfasoara in Tunari, jud. Ilfov.

Importator si distribuitor de sisteme industriale de inscriptionare, inca din 2004.

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024