Gratis

Tehnician service / Inginer Mecanic

Cybernet Autocenter

Candidatul Ideal

Ești o persoană organizată, capabilă să iei cele mai bune decizii din punct de vedere tehnic și să te integrezi într-o echipă eficientă și orientată către client? Te așteptăm să te alături nouă, pe postul de 𝗧𝗲𝗵𝗻𝗶𝗰𝗶𝗮𝗻 𝗔𝘂𝘁𝗼.
- Experienţă relevantă in activitatea de service;
- Cunoştinţe operare PC;
- Studii superioare tehnice reprezinta un avantaj;
- Limba engleză si/sau germana constituie un avantaj.
- Experienţa in montajul echipamentelor electronice auto constituie un avantaj;

Descrierea jobului

- Asigură soluții rapide și corespunzătoare a problemelor de ordin tehnic;
- Asigură diagnosticarea cu testerul a componentelor electronice auto;
- Susține consilierii de service, șefii de atelier și mecanicii în cadrul soluționării problemelor tehnice.

Numai candidaţii selecţionaţi vor fi contactaţi.

Cybernet Auto Center este dealer & service autorizat Volkswagen, Volvo, Audi, ŠKODA și Das WeltAuto pentru județele Bacău și Neamț.

Prin aplicarea la joburile companiei, ne acordați permisiunea de a prelua datele dvs. cu caracter personal, care pot fi folosite pentru contactarea candidaților.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 13 Mart. 2024 Expiră 12 Apr. 2024