Gratis

Tehnician service echipamente Horeca

Beraria H

Candidatul Ideal

Keywords: electrician, tehnician reparatii, service utilaje, echipamente Horeca, utilaje Horeca, coordonator tehnic, mentenanta, teamleader, sef echipa, project manager, director tehnic, sef birou tehnic, supervisor, manager mentenanta, sef echipa constructii, leadership, leader echipa, constructii, tehnic manager, tehnician

Experienta pe un post similar de cel putin 1 an
Experienta in domeniul tehnic (montaje, servisare, electrician);
Seriozitate, gandire logica, capacitate de diagnoza tehnica rapida;
Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
Atentie la detalii si atentie distributiva;
Putere de decizie si asumarea reponsabilitatii
Ai mai coordonat o echipa de cel putin 5 oameni
Permis categoria B

Descrierea jobului

- Stabileste planul de interventie si se implica activ in repararea si intretinerea tuturor echipamentelor din restaurant ( echipamente de gatit, cuptoare, masini de spalat vase, echipamente frigorifice)
- Urmareste realizarea planului de reparatii, inclusiv intretinere preventiva, controleaza calitatea lucrarilor executate si verifica incadrarea in cheltuielile planificate
- Asigura resursele disponibile pentru interventiile de intretinere sau remedirea avariilor accidentale;
- Planifica necesarul de stoc pentru piesele de schimb;
- Organizeaza si planifica propria activitate si a personalului din subordine cu scopul cresterii eficientei
- Concepe saptamanal programul echipei departamentului Tehnic si a departamentului Curatenie avand in vedere necesitatile restaurantului
- Ofera suport departamentului de HR in ceea ce priveste pontajele lunare dar si abaterile disciplinare ale angajatilor departamentelor aflate in subordine
- Program de munca 5 zile/saptamana, 8 ore/zi, de la ora 08.00 la 17.00

Oferim:
Contrat de munca perioada nedeterminata
Pachet salarial: salariu fix + bonusuri in functie de performanta si realizari;
Masa asigurata;
Tichete de masa;
Prime de sarbatori;
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024