Gratis

TEHNICIAN SERVICE - COPIATOARE si IMPRIMANTE - BUCURESTI

EXPERTISSA HQ S.R.L.

Candidatul Ideal

- Cel putin 3 ani experienta in servicii de depanare copiatoare si imprimante
- Experienta cu imprimante si copiatoare RICOH si EPSON confera un avantaj
- Orientat catre client si calitatea serviciilor
- Capacitate de lucru si comunicare cu echipa din care face parte
- Cunostinte limba engleza - nivel mediu - pentru utiizarea documentatiilor tehnice
- Carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

- Desfasoara activitati de service (depanare si mentenanta) pentru copiatoare si imprimante la sediul firmei si la sediul clientului pe raza municipiului Bucuresti
- Mentine o buna comunicare cu membrii echipei

Vanzari si servicii IT / Printing ( Copiatoare si Imprimante )
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024