Gratis

Tehnician Service - Bacau

TRITON S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm Tehnician Service, o persoană dinamică și eficientă, cu experiență, care să asigure reparația sculerlor și uneltelor comercializate de compania noastră, în cadrul Service-ului din Bacău. Vei lucra îndeaproape cu o echipă de colegi implicați în procesul de reparații și aprovizionare de piese de schimb pentru game complexe de scule, utilaje, accesorii si unelte.

Cerințe și abilități:
  • studii cu profil tehnic (constituie un avantaj);
  • experiență în reparația sculelor și uneltelor, atât a defectelor electrice cât și mecanice;
  • foarte bună capacitate de a rezolva probleme tehnice concrete;
  • cunoștințe operare Microsoft Office
  • punctualitate, meticulozitate, perseverență;
  • permis de conducere categoria B (opțional);
  • domiciliul în Bacău sau împrejurimi.

Descrierea jobului

Atribuțiile postului:
  • asigurarea de suport service (întreținere și reparații de natură mecanică și electrică
    a sculelor și echipamentelor) electrice și cu acumulatori;
  • analiza cauzelor defecțiunilor și propunerea de soluții;
  • asigurarea instruirii clienților cu privire la utilizarea echipamentelor;
  • întocmirea documentației necesare fiecărei activități de service în parte - fișa service, proces verbal de predare-primire sau de punere în funcțiune;
  • identificarea necesităților clienților, pe baza unei foarte bune înțelegeri a tuturor detaliilor tehnice ale echipamentelor.

Vei primi:
  • Salariul și primele ocazionale se regăsesc în contractul individual de muncă și sunt impozitate conform legii;
  • Lucrul într-un mediu dinamic (ne dezvoltăm accelerat);
  • Prime de sărbători;
  • Produse comercializate de companie la prețuri speciale;
  • Posibilitatea construirii unei cariere în compania Triton.

Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă de profesioniști care nu oferă doar produse și servicii, ci soluții complete, așteptăm să ne treci pragul și să ne cunoaștem mai bine!
Vino să ne cunoști și să devenim împreună și mai buni!

Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 14 Mart. 2024 Expiră 13 Apr. 2024