Gratis

Tehnician Service ATM - Oradea

SC AIM SOLUTION SERV SRL

Candidatul Ideal

Cunostinte teoretice si practice in domeniul IT electronica si calculatoare- entrylevel
Indemanare si experienta pentru activitati de reparatii mecanice
Serios, profesionist, adaptabil la noi tehnologi,team player, rezistent la stress, activ.
Canditatul trebuie sa fie o persoana agreabila in relatiile cu Clientii Companiei.

CARNET DE CONDUCERE categoria B -OBLIGATORIU

Descrierea jobului

Activitati de Service pentru echipamente destinate platilor electronice din sistemul bancar(ATM si POS)
Compania efectueaza recrutari pentru posturile de Inginer Electronist/ Tehnician teren

Compania AIM Solution Serv, înființată în 2003, este un important furnizor de sisteme de plată electronice și soluții de întreținere pentru domeniul corporate , în special pentru sectorul bancar. AIM ofera un service de cea mai inalta calitate in domeniul echipamentelor destinate platilor electronice din sistemul bancar (ATM si POS)
Compania, in continua ascensiune, este intr-un permanent proces de recrutare a celor mai talentati ingineri si tehniciani pentru activitatile sale de teren si service.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024