Tehnician rețele de telecomunicații

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Absolvent de studii medii finalizate cu diplomă de bacalaureat sau de școală profesională;
- Fără cazier;
- Apt și disponibil pentru munca la înălțime și efort fizic;
- Experiență practică în realizare de trasee de cablare structurată;
- Disponibilitate la program prelungit (la nevoie) și deplasări în afara localității de domiciliu.

Descrierea jobului

Instalarea și întreținerea rețelelor de date, wireless și de voce;
Instalarea și întreținerea sistemelor de securitate (sisteme de detecție și alarmare antiefracție, sisteme de control acces, sisteme de supraveghere CCTV și IP, sisteme de detectie incendiu).

Tipul contractului:

Contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată, cu o perioadă de probă de 3 luni.

Durata muncii:

8 ore/zi, la care se adaugă 1 (o) oră de pauză distribuită între pauza de prânz și alte pauze făcute pe parcursul zilei.

Beneficii:

Salariu net între 2000 RON/lună – 2500 RON/lună, în funcție de nivelul de pregătire/experiență și implicare;
Prime de sărbători;
Deplasare la lucrări cu mașina companiei;
Asigurarea cazării, mesei și transportului în cazul deplasărilor.

Anachrom Consult SRL este o firmă specializată în domeniul sistemelor de curenți slabi: sisteme de supraveghere video, sisteme de control al accesului, sisteme antiefracție, sisteme de comunicații, rețele de date, wireless și voce.

In acest sens, suntem în căutarea unor noi colegi pentru postul de Tehnician rețele de telecomunicații / sisteme TVCI.
Publicat 5 iul. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos