Gratis

Tehnician Remodelare Corporala / Cosmeticiana

ROSE GARDEN STORE S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Experienta de minim 2 ani intr-un rol similar in domeniul esteticii sau remodelarii corporale.
  • Abilitati excelente de comunicare si interactiune cu clientii.
  • Capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic si sub presiune.
  • Program de lucru in ture( o zi da cu o zi liber si duminica liber).
  • Certificare de cosmeticiana / remodelare corporala obligatoriu.

Descrierea jobului

Descrierea Pozitiei:

Cautam un Tehnician Remodelare Corporala / Cosmeticiana cu o experienta de minim 2 ani in domeniu, pasionata de frumusete si sanatate. Rolul implica oferirea unor servicii de calitate si personalizate in cadrul salonului nostru, contribuind la satisfactia si fidelizarea clientilor.

Responsabilitati:
  • Realizarea tratamentelor de remodelare corporala si estetica faciala cu echipamente estetice( remodelare corporala.epilare definitiva, etc.) conform standardelor noastre si cerintelor clientilor.
  • Consultarea clientilor pentru a intelege nevoile si obiectivele acestora in materie de frumusete si sanatate.
  • Promovarea si vanzarea produselor si tratamentelor aditionale conform nevoilor clientilor.
  • Pastrarea unui mediu de lucru curat, ordonat si sigur conform normelor de igiena si sanatate.

Beneficii:
  • Salariu fix + comision de 10% pentru fiecare procedură realizată, adăugat la salariu.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic, alături de o echipă pasionată de frumusețe și sănătate.
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

Daca sunteti interesat sa va alaturati echipei noastre si sa contribuiti la succesul nostru in domeniul frumusetii, ne puteti contacta la 0722224558. Va multumim pentru interesul manifestat!
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024