Gratis

TEHNICIAN PRODUCTIE-MONTAJE CLUJ-NAPOCA

jetPOINT IMPORT EXPORT SRL

Candidatul Ideal

Ne dorim în echipa de la Cluj un Tehnician cu experienţă relevantă în producţie şi/sau montaje, un bun cunoscător şi practician în domeniul de asamblare şi instalare echipamente/utilaje, foarte bine organizat, conştiincios, participativ, bun comunicator.
Dacă ești pasionat de tehnologie, ai abilități tehnice solide și ești dispus să te deplasezi, te invităm să aplici pentru poziția de Tehnician de Producție și Montaj la JETPOINT.

Cerințe
  • Experiență anterioară în asamblarea și instalarea echipamentelor tehnice
  • Cunoștințe în domeniul electronicii şi al mecanicii
  • Abilități excelente de rezolvare a problemelor și de diagnosticare tehnică
  • Capacitatea de a lucra independent, individual dar și în echipă
  • Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții
  • Disponibilitate pentru deplasări naționale și internaționale
  • Permis de conducere valabil

Descrierea jobului

  • Ne adresăm investitorilor în proiecte de spălătorii auto self service, portale automate şi accesorii specifice – aceştia devin clienţii JetPOINT
  • Oferta de angajare este de TEHNICIAN PRODUCTIE-MONTAJE şi presupune o muncă în cadrul departamentului de producţie şi montaj echipamente de spălătorii auto, pe baza planificării proiectelor
  • Tehnicianul lucrează după un grafic de producţie şi face activităţi normate, cu respectarea standardului de execuţie şi calitate, a normelor de timp

Responsabilități
  • Asamblarea și instalarea spălătoriilor auto self-service și automate conform specificațiilor tehnice
  • Verificarea și testarea echipamentelor pentru a asigura funcționarea corespunzătoare
  • Identificarea și remedierea rapidă a problemelor tehnice în timpul procesului de producție sau instalare
  • Colaborarea cu echipa de proiectare și inginerii pentru a îmbunătăți continuu performanța și eficiența produselor
  • Oferirea de instruire și asistență tehnică clienților în legătură cu utilizarea și întreținerea echipamentelor
  • Deplasări pentru instalarea echipamentelor la clienți

JetPOINT România este principalul furnizor de solutii integrate pentru spalarea si curatarea autovehicolelor din România. Suntem o companie clujeana, cu o activitate de peste 14 ani in domeniul spalatoriilor auto, producem la Cluj-Napoca si vindem, instalam si asiguram service in toata tara.

Am produs şi am instalat peste 600 boxe/unităţi de spălare self service – afaceri reuşite, pe care le însoţim permanent prin servicii de mentenanţă, upgrade tehnologic şi soluţii de dezvoltare.

Începand cu anul 2021 am intrat pe piaţa spălătoriilor automate cu perii şi jeturi, vă putem oferi acum soluţii complete în ceea ce priveste echiparea şi dotarea unui parc de curăţare auto.

Deţinem un spaţiu modern de 4500 mp la Cluj-Napoca, 3 hale industriale cu dotări şi facilităţi care susţin operaţiunile de producţie şi logistică. Asigurăm stocuri permanente de piese de schimb, accesorii şi consumabile pentru spalatoiile auto pe care le deservim. Activitatea de retail este operaţionalizată prin Magazinul de spălătorii SRL, membră a grupului de firme JetPOINT România.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024