Gratis

Tehnician pregatire/montare automate

Dallmayr Vending Office SCS

Candidatul Ideal

Cautom o persoana:
- activa, cu bune abilitati de comunicare,
- cu atitudine pozitiva, orientata catre rezultate
- spirit de echipa.
- bune aptitudini tehnice
- disponibilitate pentru delegatii

Descrierea jobului

Cautam persoana cu experienta in domeniul tehnic (servisare utilaje, electromecanic) pentru:
- pregatirea automatelor de cafea/snack noi
- reconditionarea automatelor de cafea/snack second
- repararea componentelor principale ale automatelor
- instalarea automatelor in tara la diversi clienti
- controlul automatelor in teritoriu

Firma germana, Dallmayr Vending & Office SCS, se ocupa cu operarea automatelor de bauturi calde. Este una dintre primele firme de vending aparuta pe piata romaneasca fiind cunoscuta prin calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024