Gratis

Tehnician microbiolog

Rompharm

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Absolvent studii medii de specialitate (liceu biologie/chimie, scoala postliceala de specialitate sau asistent farmacie);
  • Experiența în industria farmaceutica reprezinta un avantaj;
  • Cunoașterea Regulilor de Bună Practică de Fabricație, a regulilor de Bună Practică de Laborator;
  • Cunoștințe PC (Word, Excel);
  • Seriozitate, implicare, flexibilitate, bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa.

Descrierea jobului

  • Efectueaza :- sterilizari: medii de cultura, produse iesite din lucru
- monitorizari de aer, suprafete, si echipamente din ariile curate;
- prelevari materii prime, materialele de ambalare si produsele din fabricatia curenta.
  • Pregateste:- ariile din cadrul laboratorului microbiologic (curatare/ dezinfectare);
  • Inregistreaza operatiile efectuate in documentele aplicabile (jurnale echipamente/arie, rapoarte de testare etc);

Descrierea companiei

Companie producatoare de medicamente

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024