Gratis

Tehnician Mentenanta

S.C.JERRY'S PIZZA EST SRL.

Candidatul Ideal

Studii liceale sau post liceale tehnice;
Experienta pe un post similar;
Cunostinte tehnice (electromecanica, electrica, instalatii diverse);

Descrierea jobului

  • Se ocupa de mentenanata generala predictiva, preventiva si corectiva a locatiilor proprii;
  • Mentine legatura cu responsabilul departamentului de tehnic in vederea gasirii solutiilor optime pentru remediere, prevenirea si evitarea avariilor;
  • Mentine legatura cu firmele colaboratoare care efectueaza lucrari ce depaseste nivel de interventie solicitat;
  • Mentine standardele de calitate privind interventiile tehnice in locatiile grupului;
  • Se deplaseaza pt interventii tehnice programate sau la cerere in locatiile grupului;
  • Urmareste sistemul de solicitari tehnice si intervine in rezolvarea acestora;
  • Raporteaza catre seful direct situatia si stadiul lucrarilor de intretinere si reparatii, astfel incat fluxul de remediere sa fie unul optim

Beneficii:
  • Program full time, 8.00 – 17:00 de luni pana vineri
  • Masina de serviciu
  • Salariu fix + bonuri de masa
  • Gustare pranz
  • Bonusuri de performanta

Jerry’s Pizza – este un concept american apărut în România în urmă cu 25 de ani. Brandul Jerry’s Pizza este cunoscut pentru calitatea produselor şi serviciilor oferite, pentru atenţia acordată nevoilor clientului şi pentru echipa de lucru.
Cu cele 25 de magazine deschise in 5 orase din tara si o echipa de lucru de peste 700 de angajati, Jerry’s Pizza este unul dintre cei mai importanti operatori din industria horeca. Magazinele funcţionează preponderent în regim delivery & take-away iar zonele lor de livrare acoperă integral oraşele Bucureşti, Ploieşti, Piteşti, Braşov, Constanţa, Craiova şi zonele limitrofe acestora.
Pentru a fi la curent cu noutățile Jerry’s Pizza, puteți urmări informatiile de pe siteul www.jerryspizza.ro sau conturile de social de media ale companiei
Facebook: facebook.com/JerrysPizza.ro
Instagram: www.instagram.com/jerryspizza_si aplicatia mobilă Jerry's Pizza

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024