Gratis

Tehnician mentenanta

Global HR Services

Descrierea jobului

Suntem in cautarea unui tehnician pentru unul dintre clientii nostri, o companie ce activeaza in domeniul productiei de aparate de jocuri de noroc.

Daca esti la inceput de drum, dornic sa inveti si sa te dezvolti din punct de vedre profesional, asteptam CV-ul tau.

Candidatul Ideal:
- Absolvent de liceu tehnic sau facultate tehnica;
- Responsabil, corect, comunicativ si interesat de domeniul tehnic;
- Capabil de a invata si de a dobandi repede cunostinte noi;
- Permis de conducere - categoria B (constituie un avantaj)

Responsabilitati:
- Diagnosticarea aparatelor electronice de joc, pentru ca acestea sa fie mereu in parametrii de buna functionare;
- Intretinerea tehnica a echipamentelor electronice de cazino;
- Operatiuni de curatare, mentenanta si diagnostic aparatura de tip slot machine;
- Verifica functionarea corecta a echipamentelor de iluminare interioara si exterioara in salile de jocuri;
- Intretinerea tehnica a echipamentelor de cazino - aer conditionat, masini de joc, sisteme audio, calculatoare etc;
- Mentine inventarul pieselor cum sunt atribuite;
- Indeplineste toate celelalte atributii distribuite de catre managerul de service.

Oferim:
- Perioada de training si acomodare;
- Oportunitati de invatare;
- Salariu atractiv si competitiv pe piata;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024