Gratis

Tehnician mentenanta

DONA.Logistica

Candidatul Ideal

Dona. Logistica, important distribuitor de medicamente la nivel national, angajeaza tehnician mentenanta in depozitul din Chitila.
Daca ai cunostinte tehnice si experienta practica in domeniu, esti persoana pe care o cautam.

Alatura-te echipei Dona. Logistica!

Cerinte:
  • Studii tehnice medii si/sau superioare;
  • Cunostinte de mecanica, electrica, hidraulica;
  • Experienta pe un post similar constituie avantaj;
  • Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor;
  • Atentie la detalii;
  • Cunostinte de operare PC, MS Office.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Supravegheaza lucrarile de mentenanta si intretinere efectuate de firmele subcontractate si se asigura ca acestea sunt efectuate fara a afecta calitatea produselor sau activitatea desfasurata in zona respectiva;
  • Verifica stadiului lucrarilor executate de terti in perioada de garantie, sa fie conforme cu normele de calitate declarate;
  • Initiaza rapoarte de neconformitate referitoare la echipamentele de monitorizare si ia masurile necesare rezolvarii neconformitatilor;
  • Verifica si stabileste necesarul de piese de schimb, consumabile utilizate de catre echipamente, pentru activitatea specifica serviciului;
  • Urmareste permanent starea echipamentelor de masurare si se asigura ca acestea functioneaza in parametrii setati;
  • Analizeaza si face propuneri pentru buna functionare din punct de vedere tehnic, a facilitatilor depozitului logistic.

Iti oferim:

  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Bonusuri trimestriale in functie de performanta;
  • Asigurare de sanatate privata;
  • Decontarea transportului;
  • Card de reducere in Farmaciile Dona;
  • Oportunitati de crestere si dezvoltare intr-o echipa primitoare si dinamica.

Dona. Logistica, parte a grupului Dona, este unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata de distributie produse farmaceutice din Romania, asigura distributia echilibrata la nivel national catre farmacii independente, spitale si farmacii proprii. Dona. Logistica a demonstrat ca este capabila de o evolutie foarte rapida, ajungand in prezent in topul primilor 5 distribuitori de medicamente la nivel national, anul acesta indreptandu-se catre o cifra de afaceri de 400 milioane euro.

Dona. Logistica dispune de propriile capacitati de depozitare a marfurilor, avand in momentul de fata trei centre logistice mari in Chitila (jud. Ilfov), Apahida (jud. Cluj) si Sarata (jud. Bacau), precum si propria divizie de transport, prin prisma companiei surori - Dona Cargo.

Alătură-te și tu echipei DONA!

Dona.Logistica, parte a grupului DONA, asigură distribuția farmaceutică echilibrată la nivel național catre farmacii independente, spitale si farmacii Dona.

Desi a fost infiintata doar de 3 ani, Dona.Logistica a demonstrat ca este capabila de o evolutie foarte rapida, ajungand in prezent in topul primilor 5 distribuitori de medicamente la nivel national, cu o cifra de afaceri anuala de peste 200 milioane de Euro.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024