Gratis

Tehnician mentenanta / Operator CNC / Reglor CNC

ZENPRO HR SRL
15 poziții

Candidatul Ideal

Operator CNC:
  • Experienta pe un post similar reprezinta avantaj
  • Cunostinte de desen tehnic
  • Cunostinte de utilizare subler, micrometru
  • Cunostinte de utilizare CMM reprezinta avantaj
  • Disponibilitatea de a lucra in ture
Reglor CNC - Roboti Sudura
  • Experienta anterioara pe postul de reglor CNC sau reglor roboti sudura
  • Experienta in programare CNC sau roboti sudura ABB reprezinta avantaj
  • Disponibilitatea de a lucra in schimburi
  • Studii medii sau superioare
Tehnician mentenanta / Electromecanic sau electrician productie
  • Experiență de minim 2 ani într-o poziție similară
  • Cunoștințe de electrică și automatizari industriale
  • Studii medii
  • Cunostinte senzoristica
  • Scada/PLC reprezinta avantaj

Descrierea jobului

  • Opereaza echipamentele cu comanda numerica
  • Intomeste rapoartele specifice de productie
  • Realizeaza operatiunile conform fazei de lucru respectant procesul de productie
  • Regleaza echipamentele CNC sau ABB(sudura)
  • Optimizarea programelor CNC sau de sudură:
  • Calibrarea senzorilor
  • Realizarea de interventii in depanarea utilajelor / echipamentelor, inlocuirea componentelor defecte si readucerea ehipamentului defect in stare de functionare
  • Plarticipa la elaborarea planului de imbunatatire continua;
  • Efectueaza diagnosticarea disfunctionalitatilor aparute , analiza cauzelor identificate, remedierea problemelor si prevenirea reaparitiei acestora;
  • Participa toate activitatile care vizeaza implementarea in fluxul tehnologic a echipamentelor noi (asamblare, efectuare de probe de functionare, etc).

ZenPro HR este o agenție de recrutare dedicată să facilităm întâlnirea între talentele de top și companiile de elită. Fondată în anul 2022, ne-am angajat să transformăm procesul de recrutare într-o experiență simplă, eficientă și pozitivă pentru ambele părți implicate.
Misiunea noastră este să aducem împreună candidații cei mai talentați și companiile de top, creând astfel conexiuni valoroase care să ducă la succesul pe termen lung atât al indivizilor, cât și al organizațiilor.
Ce Ne Diferențiază:
Expertiză Profesională: Echipa noastră este formată din specialiști experimentați în domeniul resurselor umane și recrutării, gata să ofere soluții personalizate și sfaturi specializate pentru fiecare proces de recrutare.
Focus pe Calitate: Ne străduim să aducem calitate în fiecare etapă a procesului de recrutare, selectând cu atenție candidații și companiile partenere pentru a asigura potrivirea perfectă între nevoile lor.
Transparență și Comunicare Deschisă: Ne angajăm să menținem o comunicare transparentă și deschisă cu toți clienții și candidații noștri, oferind informații clare și actualizări în timp util pe tot parcursul procesului de recrutare.
Serviciile Noastre:
Recrutare și Selecție Personalizată
Evaluare și Selectare a Competențelor
Consultanță în Resurse Umane și Managementul Talențelor
Programe de Dezvoltare a Forței de Muncă
www.zenprohr.ro, www.facebook.com/ZenProHR, recrutare@zenprohr.ro
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024