Gratis

TEHNICIAN MENTENANTA/ELECTROMECANIC

SALESIANER MIETTEX - PREJMER

Candidatul Ideal

Te asteptam in echipa noastra! Pentru noi, candidatul ideal este descris astfel:
- Experienta in domeniu de minim 3 ani;
- Cunostinte in mecanica, electrica, hidraulica, pneumatica;
- Interpretare desene tehnice;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Abilitati de planificare si organizare a operatiilor si activitatilor;
- Rezistenta la stres si efort prelungit;
- Lucru in echipa.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati sunt:
- Verifica in permanenta starea echipamentelor de productie si a echipamentelor auxiliare aferente;
- Detectarea defectelor si remedierea acestora in timpul prevazut;
- Identificarea cauzelor defectelor si propunerea de solutii;
- Efectueaza intretinerea preventiva si curativa a echipamentelor de productie;
- Urmareste si participa activ in atingerea obiectivelor departamentului;
- Respecta procedura de gestiune a stocului de piese schimb si materiale;
- Efectueaza interventii tinand cont de organizare, planificare si de criteriile technico-economice ale companiei.

Beneficii:
-Salariu fix + prima de performanta;
-Bonuri de masa (40 lei/zi);
-Transport decontat;
-Prima de Craciun si Paste.

Salesianer Miettex ofera servicii complete de inchiriere si spalare articole textile (lenjerie de pat, prosoape, echipamente de lucru, carpete, etc.) pentru hoteluri, clinici și spitale, companii din industria alimentara, pharma, automotive, etc.
Fondata in 1916 la Viena, SALESIANER este prezenta in 11 tari din Europa, fiind lider de piata in Romania, Austria si Slovenia.

In Romania, compania are in prezent trei fabrici (spalatorii industriale) la Bucuresti, Brasov si Oradea si o echipa de aproximativ 370 de angajati.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024