Gratis

Tehnician mentenanta: electrician / instalator

S.C. CORAL COMPANIES UNION S.R.L

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență de minim 2-3 ani în domeniu;
  • Diploma de calificare - obligatoriu;
  • Responsabilitate, seriozitate, implicare.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Lucrări specifice activității de mentenanță, distribuite în funcție de specializare;
  • Păstrarea și depozitate materialelor și a sculelor ce sunt necesare pentru desfășurarea activității;
  • Realizarea corectă ale sarcinilor alocate;
  • Păstrarea relațiilor bune cu colegii de echipă și partenerii companiei.
Condiții:
  • Program de lucru full-time;
  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
  • Concedii conform legislației;
  • Pachet de servicii medicale private;
  • Tichete de masă;
  • Prime de sărbători;
  • Salariu motivant în funcție de experiență și performanță.

Contact: 0720 770 603
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024