Gratis

Tehnician mecanizare

CONCELEX SRL

Candidatul Ideal

- Atentie la detalii, spirit de initiativa
- Capaciatate de analiza si sinteza
- Persoana organizata, comunicativa, amabila, operativa;

Descrierea jobului

asigura, urmareste si respecta permanent legalitatea operatiunilor efectuate .
emite, inregistreaza si arhiveaza facturile in sistemul de gestiune a stocurilor;
asigura desfasurarea activitatii de operare/ validare/ prelucrare a datelor in conformitate cu procedurile intene de lucru;
asigura pastrarea documentelor justificative, a registrelor si a situatiilor curente interne;
urmareste comenzile, livrarile, notificarile si avizarile curente ;
raspunde solicitarilor interne si urmareste primirea feed-back-ului pentru livrarile efectuate ;
identifica si comunica superiorilor cerintele privind calitatea serviciilor solicitate de clienti;
urmareste situatia retururilor, intocmind/ generand liste cu acestea;
respecta procedurile interne privind inregistrarea si arhivarea documentelor;
raspunde de calitatea activitatii de operare/ validare / prelucrare date din cadrul societatii si de corectitudinea si legalitatea inscrisurilor efectuate ;
raspunde de efectuarea operatiunilor in functie de prioritati si urgente, conform precizarilor sefilor ierarhici si/sau de cadenta procedurilor zilnice de lucru in echipa sau individual;
raspunde de respectarea disciplinei muncii ;
raspunde de corectiile efectuate in inscrisuri.

Privim mereu către viitor. Concelex nu reprezintă doar o echipă, ci o organizație integrată formată din peste 700 de profesioniști care planifică și construiesc un viitor mai bun. Soluțiile la cheie au nevoie de o echipă complexă, așa că acoperim tot procesul de construcții – licitații, design de proiect, cercetare și inovare, producție de șantier, aspecte financiare și juridice, HR, controlul calității și suport operational.

Fondată în anul 1994, Concelex este un business privat de familie, oferind servicii de antrepriză generală. Cu sediul în București, compania asigură servicii integrate în domeniul construcțiilor – clădiri, construcții edilitare, infrastructură și energie - pentru clienți din sfera publică și privată. Concelex este prezentă la nivel național, dar desfășoară operațiuni și în alte state din UE, precum Germania și Austria.

Cu o strategie consolidată de creștere și accent major pe etică și pe inovație, Concelex respectă toate standardele morale, precum și reglementările legale, sprijinind, totodată, comunitatea regională prin diferite programe CSR. Fiind primul și singurul antreprenor general „Carbon-neutral” din România, Concelex s-a orientat către responsabilitate în toate domeniile de activitate, investind în oamenii săi. Cu o cultură organizațională orientată spre rezultat, filosofia companiei se axează pe respect, implicare și respectarea cu responsabilitate a mediului înconjurător pentru o dezvoltare durabilă.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024