Gratis

Tehnician Maseur

HUMAN BODY THERAPY S.R.L.-D.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane tehnician maseur, dedicată și pasionată, să se alăture echipei noastre. Dacă aveți experiență în masaj terapeutic și sunteți orientată către pacienți, vă încurajăm să aplicați.
Cerințe:
  • Experiență anterioară în masaj terapeutic și certificare în domeniu.
  • Abilități excelente de comunicare și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiplele cereri ale clienților.
  • Atitudine pozitivă și orientată către satisfacția clienților.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Oferirea de servicii de masaj terapeutic și relaxare conform standardelor noastre.
  • Evaluarea nevoilor clienților și adaptarea tratamentului în funcție de acestea.
  • Menținerea unui mediu curat, organizat și profesionist în spațiul de lucru.
  • Comunicarea eficientă cu clienții pentru a asigura o experiență plăcută și personalizată.
Salariu între 2600-3000 RON + bonus de performanță!!!

La Human Body Therapy, ne dedicăm sănătății și bunăstării dumneavoastră, oferind o gamă variată de tratamente personalizate pentru a satisface nevoile individuale ale fiecărui client.
Ce ne deosebește:
  • Abordare Holistică: Ne concentrăm nu doar pe tratarea simptomelor, ci și pe identificarea cauzelor profunde ale disconfortului fizic pentru a oferi soluții durabile și de lungă durată.
  • Mediu Relaxant: Intrând în cabinetul nostru, veți fi întâmpinați de o atmosferă calmă, reconfortantă și sigură, concepută pentru a vă ajuta să vă eliberați de stres și să vă relaxați complet.
  • Personalizare: Înțelegem că fiecare persoană este unică, motiv pentru care ne adaptăm tratamentele noastre pentru a se potrivi nevoilor și preferințelor individuale ale fiecărui client.
Serviciile Noastre:
  • Masaj Terapeutic: De la masajul sportiv la tehnici specializate cum ar fi masajul de drenaj limfatic manual și masajul de țesut profund, oferim o varietate de tratamente pentru a alina tensiunea musculară, a reduce stresul și a îmbunătăți circulația.
  • Consiliere și Recomandări: Echipa noastră de terapeuți vă stă la dispoziție pentru a vă oferi sfaturi și recomandări personalizate pentru îngrijirea continuă a sănătății și bunăstării dumneavoastră.
Indiferent dacă dumneavoastră căutați să vă eliberați de dureri cronice, să vă relaxați după o zi grea sau pur și simplu să vă răsfățați, suntem aici pentru a vă ajuta să vă atingeți obiectivele de sănătate și bunăstare. Vă invităm să experimentați beneficiile masajului terapeutic într-un mediu primitor și profesional la Human Body Therapy.
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024