Gratis

Tehnician Maseur

HUMAN BODY THERAPY S.R.L.-D.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea a doi tehnicieni maseuri (fată/băiat), dedicați și pasionați, să se alăture echipei noastre. Dacă aveți experiență în masaj terapeutic și sunteți orientat către pacienți, vă încurajăm să aplicați.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Oferirea de servicii de masaj terapeutic și relaxare conform standardelor noastre.
  • Evaluarea nevoilor clienților și adaptarea tratamentului în funcție de acestea.
  • Menținerea unui mediu curat, organizat și profesionist în spațiul de lucru.
  • Comunicarea eficientă cu clienții pentru a asigura o experiență plăcută și personalizată.
Cerințe:
  • Experiență anterioară în masaj terapeutic și certificare în domeniu.
  • Abilități excelente de comunicare și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiplele cereri ale clienților.
  • Atitudine pozitivă și orientată către satisfacția clienților.

La Human Body Therapy, ne dedicăm sănătății și bunăstării dumneavoastră, oferind o gamă variată de tratamente personalizate pentru a satisface nevoile individuale ale fiecărui client. Ce ne deosebește:
  • Abordare Holistică: Ne concentrăm nu doar pe tratarea simptomelor, ci și pe identificarea cauzelor profunde ale disconfortului fizic pentru a oferi soluții durabile și de lungă durată.
  • Mediu Relaxant: Intrând în cabinetul nostru, veți fi întâmpinați de o atmosferă calmă, reconfortantă și sigură, concepută pentru a vă ajuta să vă eliberați de stres și să vă relaxați complet.
  • Personalizare: Înțelegem că fiecare persoană este unică, motiv pentru care ne adaptăm tratamentele noastre pentru a se potrivi nevoilor și preferințelor individuale ale fiecărui client.
Serviciile Noastre:
  • Masaj Terapeutic: De la masajul sportiv la tehnici specializate cum ar fi masajul de drenaj limfatic manual și masajul de țesut profund, oferim o varietate de tratamente pentru a alina tensiunea musculară, a reduce stresul și a îmbunătăți circulația.
  • Consiliere și Recomandări: Echipa noastră de terapeuți vă stă la dispoziție pentru a vă oferi sfaturi și recomandări personalizate pentru îngrijirea continuă a sănătății și bunăstării dumneavoastră.
Indiferent dacă dumneavoastră căutați să vă eliberați de dureri cronice, să vă relaxați după o zi grea sau pur și simplu să vă răsfățați, suntem aici pentru a vă ajuta să vă atingeți obiectivele de sănătate și bunăstare. Vă invităm să experimentați beneficiile masajului terapeutic într-un mediu primitor și profesional la Human Body Therapy.
Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024