Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Tehnician - linie de asamblare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Abilități tehnice de asamblare și dezasamblare;
• Studii medii tehnice de orice tip.
• Experiența intr-un service de electrocasnice - constituie avantaj;
• Experiență intr-o linie de asamblare - constituie avantaj
• Pasiune pentru tehnică;

Beneficii:

  • Salariu atractiv si competitiv;
  • Loc de munca in cadrul unei companii aflata in plina ascensiune;
  • Mediu de lucru placut si profesional;

Descrierea jobului

• Să asambleze / dezasambleze Automate de Vanzari precum și să desfășoare activitățile conexe acestor procese;
• Sa poata utiliza desene si instructiuni tehnice de asamblare;
• Să manipuleze componentele din aparate cu atenție pentru a preveni deteriorarea acestora;
• Să poata manipula scule de atelier: flex, masina de gaurit, surubelnite electrice, ș.a.

Multinode Network este un start-up inovational al grupului investitional NCH Capital http://www.nchcapital.com. NCH se află pe piața românească din anul 1994, iar în prezent administrează participații majoritare și minoritare la peste 300 de companii românești, printre Electroaparataj, Anticorosiv, UMEB, Credius, LibraBank, ocazii.ro, Vel Pitar etc.

Proiectul implica dezvotlarea unei retele de Aparate de Vanzari automatizate, conectat la un server online. Producerea aparatelor, dezvoltarea software-ului se va efectua in-house, in cadrul echipei proprii.

Sediul companiei se afla in Pipera, Voluntari, la fel si Hala de producere.

Expirat
Tehnician - linie de asamblare  -  Multinode Network S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles