Gratis

Tehnician Junior / Ajutor Mecanic

HYDRAULIC PARTS & SERVICE S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal are:

Abilitati practice;
Abilitati de comunicare;
Punctualitate;
Atentie la detalii;
Capacitatea de a lucra in echipa;

Cunostinte minime in domeniul tehnic. Experienta in domeniul auto-electric constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati

Viitorul nostru coleg se va ocupa, alaturi de noi, de:
  • diagnosticarea problemelor tehnice si/sau electrice
  • depanarea lifturilor hidraulice de marfa montate pe camioane
  • montarea lifturilor hidraulice;
  • efectuarea reviziilor si a intretinerii periodice
  • pastrarea unui mediu de lucru curat

Beneficii

Salariul este negociabil in functie de experienta.
Bonuri de masa, in valoare de 40 RON/zi.
Cafea si apa, la discretie.

Program de lucru: 08:00-17:00, cu o ora pauza de masa.

Punct de lucru: Magurele, ILFOV

Descrierea companiei

Lifturi hidraulice, piese si service

Cu o experienta de mai bine de 10 ani in lucrul cu lifturi hidraulice auto, echipa noastra de profesionisti ofera servicii variate de montaj lifturi hidraulice, inlocuire piese de schimb, revizii si reparatii.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024