Gratis

Tehnician IT - Francesti, jud. Valcea

Carmistin International
4 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență în domeniul IT sau cunoștințe în electronică și mecanică - reprezinta un avantaj;
  • Nivel mediu de cunoștințe despre rețele, echipamente și servicii de rețea;
  • Cunoștințe medii de instalare, configurare și troubleshooting sisteme de operare;
  • Cunoștințe hardware (troubleshooting și funcționalitate) pentru echipamente tehnice;
  • Capacitate de asimilare rapidă a informațiilor;
  • Abilitati bune de comunicare si de lucru in echipă;
  • Abilitati de analiza, planificare si prioritizare a activitatilor;
  • Capacitate de a lucra sub presiune;
  • Permis categoria B;
  • Engleza - nivel mediu.

Descrierea jobului

  • Desfășoară activități de asistență tehnică și mentenanța echipamentelor de cântărire și etichetare;
  • Asigură configurarea/ instalarea/ diagnosticarea/ reparația sistemelor de cântărire și etichetare;
  • Asigură instruirea operatorilor;
  • Colaborează cu ceilalți membri ai echipei tehnice în vederea organizării activităților zilnice și a programării intervențiilor;
  • Crează layout-uri pentru etichete, crează articole pentru etichete și se ocupă de setările etichetatoarelor;
  • Întocmește documente aferente proceselor de service/mentenanță.

Brand 100% românesc, un jucător important pe segmentul agroalimentar din România, LaProvincia se numără printre cei mai respectați producători locali de carne de pasăre.
Posturile sunt pentru noul abator, cea mai mare și mai modernă unitate de abatorizare pui din Sud-Estul Europei și implicit în România, cu tehnologie de ultimă oră existentă la doar alte patru abatoare din lume.
Te așteptăm în echipa noastră, vino să ne cunoști!
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024