Gratis

Tehnician instalatii curenti slabi

TOPSAFE BUILDING SERVICES SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal va avea cunostinte solide în domeniul curentilor slabi si abilitati excelente de rezolvare a problemelor.
Absolvent liceu, scoala profesionala, studii medii/superioare în domeniul tehnic;
Cunostinte bune in executia sistemelor de curenti slabi (instalare, punere in functiune, mentenanta) - CCTV, control acces, detecție incendiu (cunostinte teoretice si practice);
Abilitati excelente de comunicare si rezolvare a problemelor;
Disponibilitate pentru deplasari in afara Bucurestiului (ocazional);

CONSTITUIE AVANTAJ:
Autorizări in domeniul execuției instalațiilor electrice (curenți slabi / ANRE);
Experiență anterioară în execuția instalațiilor electrice, min. 1 an;

Descrierea jobului

Cablarea si instalarea echipamentelor pentru supraveghere video, alarmare la efracție, control acces, detectie incendiu;
Punerea in functiune si mentenanta echipamentelor instalate;
Efectuarea diagnosticarii si remedierea defectiunilor constatate;
Asigurarea calității lucrărilor efectuate;
Încadrarea în termenele de execuție;
Disponibilitate pentru coordonare echipe de lucru la sediul beneficiarilor/santier;
Dorinta de perfectionare continua;

BENEFICII:
Salariu direct proportional cu nivelul de cunostinte si implicare;
Bonuri de masa, decont transport, abonament clinica medicala;
Posibilitate de promovare intr-o echipa tanara si dinamica;

Topsafe Building Services SRL este o firma infiintata in anul 2018 avand ca activitati principale executia sistemelor de detectie incendii si a sistemelor de stingere incendii, precum si proiectarea si executia sistemelor de securitate fizica a cladirilor, (CCTV, efractie, control acces, etc).

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024