Gratis

Tehnician / Inginer service utilaje de constructii

Liebherr
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Cunostinte de electrica/ electronica, mecanica, si hidraulica;
  • Studii tehnice medii (pentru technician service) /superioare (pentru inginer de service)
  • Abilitatea de a lucra cu sisteme IT de diagnosticare avansate;
  • Capacitate de a lucra la inaltime;
  • Abilitati de comunicare cu clientii;
  • Experienta similiara in domeniu de minimum 3 ani constituie un avantaj;
  • Disponibilitate de deplasare in tara pentru servicii de intretinere si reparare a utilajelor de constructii;
  • Cunostinte bune de limba engleza

Descrierea jobului

  • Interventii de reparatie, mentenanta si diagnosticare pentru utilajele de constructii;
  • Asigurarea suportului tehnic si de instruire pentru client;
  • Elaborarea de rapoarte de lucru complete si corecte pentru interventiile efectuate.

Beneficii:
  • Training-uri de specialitate
  • Tichete de masa;
  • Asigurare medicala;
  • Autoutilitara service

Liebherr Romania are ca domeniu de activitate vanzarea si mentenanta urmatoarelor produse Liebherr in Romania: automacarale, macarale pe senile, macarale turn, buldozere, excavatoare, incarcatoare, macarale portuare si echipamente de foraj.
Pentru mai multe informatii accesati www.liebherr.com sau www.liebherr.ro.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024