Gratis

Tehnician / Inginer productie si mentenanta spalatorii self

Tem Lex Consulting S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințele postului

- Studii medii sau superioare în deomeniul tehnic;
- Cunoștințele și sau experiența în domeniul electric / electrotehnic pot constitui un avantaj;
- Simț tehnic dezvoltat;
- Cunoştinţe tehnice de bază;
- Permis categoria B;
- Persoana responsabilă, serioasă, atentă la detalii, dinamica, orientată către rezultat, creativă și cu inițiativă;
- Abilități lucru în cadrul unei echipe.

Descrierea jobului

- asigură motajul subansamblelor pe rack-ul tehnic;
- participă la montajul echipamentelor;
- asigură service-ul în garanție și post-garanție;
- participă la lucrările de mentenanță împreună cu echipa tehnică;
- propune soluții de optimizare și eficientizare a activității.

OFERTA (bonusuri, beneficii):

- Salariu motivant;
- Bonusuri în funcție de performanță;
- Training tehnic la locul de muncă;
- Posibilități de dezvoltare profesională și promovare.

TROIA TECHNOLOGY este un brand integral românesc creat de EDTRO, exclusiv pentru spălătoriile auto în regim self service.
Am creat primul soft pentru spălătoriile auto în regim self service, care are la bază cititorul de bancnote.
Am creat design-ul nostru pentru structuri, am construit propria tehnologie pentru echipamentele noastre.
Astăzi ne mândrim că ne numărăm printre producătorii din țara noastră, unde, știm bine, importurile ne invadează și ne bucurăm că ne menținem într-un proces de continuă dezvoltare.
Producem o gamă largă de automatizări pentru spălătoriile self service, atât cu bancnote cât și cu jetoane. Suntem alături de partenerii noștri, asigurând consultanță gratuită de la începutul și până la finalizarea proiectului.
Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne vizitați site-ul https://www.troiatech.ro/

Vă așteptăm în echipa noastră!
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 30 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024