Gratis

TEHNICIAN HOTE RESTAURANT

ABC CONTROL SRL

Candidatul Ideal

Angajam!
Cautam colegi care sa se alatura echipei noastre de curatare hote profesionale de restaurant!

Daca esti interesat si dornic de:
  • Lucrul intr-o echipa pozitiva;
  • Dezvoltarea unei cariere in domeniul tehnic;
  • Operarea celor mai noi echipamente din domeniu;
Daca esti o persoana organizata si orientata spre rezolvarea problemelor si daca ai:
  • Atentie pentru detalii si proiecte bine facute.
  • Permis de conducere categoria B.
Vino la noi! Ce-ti oferim noi?
  • Dotari tehnico-materiale de ultima generatie;
  • Suportul unei echipe experimentate;
  • Posibilitati de dezvoltare in alte domenii conexe;
  • Inscrierea la cursuri si acreditarea in domeniul tehnic

Descrierea jobului

Salariul este atractiv. Alte beneficii ale jobului:
  • Telefon de serviciu;
  • Bonusuri in functie de performanta.
  • Echipament de lucru si protectie asigurat.
Alte aspecte:
  • Experienta nu este necesara;
  • Nu sunt necesare studii superioare sau studii in domeniu;
  • Se lucreaza cu aparatura robotizata de ultima generatie;
  • Se lucreaza noaptea (22:00 – 04:00);
  • Pentru deplasari se asigura cazare si diurna.
Te asteptam in echipa noastra!

Firma ABC Control SRL s-a infiintat in 2012 din necesitatea si dorinta de a crea un mediu de dezvoltare durabil in zona echipamentelor tehnice, atat din domeniul instalatiilor ISCIR, cat si din domeniul IGSU. La baza firmei exista o conducere tanara si dinamica, ce stie sa aprecieze in mod real (inclusiv financiar) inginerii, tehnicienii si instalatorii ce doresc sa-si imbunatateasca mereu abilitatile si cunostintele deja dobandite.

Intotdeauna vom avea echipa pe primul plan, iar cei cu dorinta reala de a performa sunt oricand asteptati intr-un mediu pro dezvoltare.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024