Gratis

Tehnician Frigotehnist

CELFAR INDUSTRIAL SRL

Candidatul Ideal

  • Studii medii in domeniul tehnic;
  • Persoana serioasa, responsabila, cu spirit de inițiativa;
  • Capacitate de munca in echipa;
  • Disponibilitate deplasari de scurta durata in afara localitatii;
  • Permis de conducere Cat. B.

Descrierea jobului

Cautam un Tehnician Frigotehnist care sa se alature echipei noastre pentru montaj si service echipamente de aer conditionat de uz casnic si industrial.

Responsabilitati:
  • Efectueaza montajul /service-ul echipamentelor de aer conditionat si monitorizeaza functionarea acestora;
  • Efectueaza mentenanta tehnica periodica;
  • Efectueaza service la instalatiile frigorifice;
  • Se ocupã de punerea in/scoaterea din funcţiune a instalaţiei frigorifice.
  • Intocmeste si verifica documente specifice activitatii de montaj si service;
  • Analizeaza si alege solutii tehnice pentru instalatii de aer conditionat, ventilatie si climatizare;
  • Acorda suport tehnic pentru anumite activitati sau lucrari in desfasurare (intretinere, reparatii, montaje, etc) la receptia lucrarilor;

Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Mediu de lucru sigur și plăcut.

SC CELFAR INDUSTRIAL SRL. înființată în 2006, având ca principal obiect de activitate instalarea, mentenanța si service-ul instalațiilor frigorifice comerciale.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024