Gratis

Tehnician frigotehnist

Hr Intra Interim S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență în domeniu (minim 2 ani)- OBLIGATORIU
  • Studii medii/ superioare in domeniul tehnic
  • Certificat calificare de Frigotehnist
  • Permis de conducere categoria B - OBLIGATORIU
  • Este foarte important să puteți lucra atât în echipă, cât și autonom, cu simț de răspundere și seriozitate
  • Aptitudine de învățare rapidă a softurilor specifice echipamentelor, capacitate de diagnoză tehnică rapidă
  • O bună abilitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de muncă
  • Disponibilitate pentru intervenții de urgență în caz de avarie

Descrierea jobului

  • Verificarea și întreţinerea curentă a instalaţiei frigorifice
  • Punerea în / scoaterea din funcţiune a instalaţiei frigorifice
  • Diagnosticarea deficienţelor de funcţionare a instalaţiei frigorifice
  • Remedierea defecţiunilor uzuale ale instalaţiei frigotehnice
  • Supravegherea instalaţiei frigorifice
  • Asigurarea cu materiale, piese de schimb, AMC-uri şi echipamente specifice
  • Întocmirea documentelor specifice
  • Gestionarea cu atenție a relației cu clienții
Avantaje/beneficii:
  • Salariul 6500 - 7000 lei NET / lună (în funcție de nivelul de experiență)
  • Tichete de masă (30 ron/zi lucrată)
  • Tichete cadou - 300 ron/ de 2 ori pe an, Pasti si Craciun
  • Ajutor financiar în valoare de 2500 ron pentru decesul unui membru al familiei
  • Programe de training/ certificare.
Program și alte informații utile:
- Program 40 ore/săptămână, L-V (in ture de zi/noapte, posibilitate de a lucra si in weekenduri)
- Postul presupune lucrul pe teren, având prevazute mașină de serviciu și telefon.

Credem în tine! Credem în oameni! Ne desfășurăm activitatea prin identificarea de soluții complete de punere la dispoziție de personal și de recrutare personalizată pentru diferiți clienți, atât la nivel național cât și internațional.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024