Gratis

Tehnician Electromecanic (ATM) - Constanta

BRINKS

Candidatul Ideal

  • Studii medii absolvite;
  • Experienta profesionala de minim 1 an;
  • Cunostinte temeinice in domeniul tehnic (mecanica, electrica) - experienta pe ATM nu este obligatorie;
  • Permis de conducere (categoria B);
  • Experienta in relationarea directa cu beneficiarii / clientii;
  • Operare PC MS Office;
  • Disponibilitate pentru lucru in ture;
  • Disponibilitate pentru deplasari pe teren;
  • Responsabilitate, colegialitate, integritate.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:
  • efectueaza interventii pe teren asupra ATM-urilor / terminalelor Brink's si alimentari ATM / multifunctionale cash programate/solicitate, incadrandu-se in targetele stabilite de companie si in termenii contractuali (SLA) stabiliti cu beneficiarii;
  • completeaza corect toate documentele solicitate conform procedurilor de lucru;
  • informeaza superiorul direct asupra eventualelor blocaje/intarzieri;
  • verifica starea estetica a ATM-urilor / terminalelor Brink's, executa curatirea, intretinerea lor, completeaza stocul de materiale si consumabile;
  • tine legatura cu firmele de mentenanta si participa impreuna cu acestea la revizia lunara generala.
Oferta ( bonusuri, beneficii):
  • tichete de masa in valoare neta de approx. 600 lei (30 ron/tichet);
  • pachet gratuit servicii medicale;
  • posibilitate ore suplimentare (200%);
  • spor lunar de fidelitate, creste in raport cu vechimea in companie;
  • 22 zile concediu de odihna platit/an la angajare, creste in raport cu vechimea in companie;
  • zile libere / ajutoare pentru evenimente deosebite, in baza Contractului Colectiv de Munca la nivel de companie;
  • contract de munca pe perioada nedeterminata, plata salariului la timp;
  • tinuta de lucru oferita de companie, dotare corespunzatoare in raport cu activitatea desfasurata;
  • training de specialitate asigurat la inceputul activitatii pentru o mai buna intelegere si adaptare la sarcinile de lucru;
  • posibilitate de promovare in cadrul echipei;
  • posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare.

Brink's Cash Solutions (RO) SRL este parte a Brink s Company, lider global in gestionarea numerarului si valorilor - prin servicii integrate de logistica securizata, procesare numerar, solutii de plata, servicii ATM. Printre clientii nostri se numara institutii financiare, retaileri, agentii guvernamentale (inclusiv bancile centrale), monetarii, magazine de bijuterii si alti operatori comerciali din intreaga lume. Reteaua noastra globala de operatiuni din 52 de tari deserveste clienti din peste 100 de tari.

Cu o echipa de peste 1.800 de angajati in Romania, Brink’s ofera o cultura organizationala bazata pe integritate, responsabilitate si diversitate. Avem colegi de toate varstele si cu interese diferite, pe care ii sustinem în dezvoltarea lor profesionala in cadrul unui mediu de imbunatatire continua si excelenta operationala.

Puteti consulta Nota de Informare privind politica Brink's de procesare a datelor cu caracter personal in procese de recrutare si selectie la http://bit.ly/Informare_Recr.

https://ro.brinks.com/ro/careers-home https://www.linkedin.com/company/brinks-romania

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024